Włocławek
Banki.pl
Patronem serwisu jest portal

Wybrałem Deutsche Bank

Wybrałem Deutsche Bank

- Jestem pracownikiem banku. Wcześniej nigdy bym nie pomyślał, że kiedyś będę pracować w banku, ponieważ miałem inne zainteresowania niż siedzenie za bankowym okienkiem. Od małego interesowały mnie komputery, najpierw siedziałem przy grach oraz w Internecie później zostałem programistą. Ale po kolei.

Po podstawówce wszyscy z mojej klasy szli do liceum, ja jako jedyny wybrałem technikum elektroniczne. Wybrałem świadomie, ponieważ jak już wspomniałem interesowała mnie elektronika oraz komputery. Po maturze zdawałem na informatykę na politechnikę wrocławską i na szczęście dostałem się. Jeszcze na studiach wraz z kolega z roku założyliśmy działalność gospodarczą i zaczęliśmy pisać programy dla firm. Początkowo nie było kokosów ale później nawet nieźle nam szło. Kiedy skończyliśmy studia zaczęliśmy zastanawiać się czy zostać we Wrocławiu i kontynuować naszą działalność czy rozstać się i każdy pójdzie swoja drogą. Wybraliśmy to świadomie albo mniej świadomi to drugie rozwiązanie. Ja wróciłem do Włocławka on do Rzeszowa.

Kiedy rozglądałem się za pracą, działalność gospodarcza raczej nie wchodziła w rachubę bo to nie był i nie jest najlepszy czas na zakładanie własnego biznesu, a ponadto byłem bez grosza a otwarcie własnej działalności gospodarczej wymaga nakładów finansowych. No więc kiedy rozglądałem się za pracą otrzymałem propozycję z deutsche bank włocławek aby zostać informatykiem w tym banku. Dlaczego deutsche bank włocławek, a nie innych bank? Tan naprawdę miałem dwie oferty pracy jedna z deutsche bank włocławek drugą z pko bp również z włocławka. Wybrałem deutsche bank włocławek z prostej przyczyny, ponieważ bank ten zaoferował mi lepsze warunki. A poza tym miałem do domy tylko 10 minut drogi i to również w jakimś sensie zaważyło na mojej decyzji. Tak czy inaczej uważam, że wybrałem dobrze i dobrze mi z tym.

Banki w innych miastach
   Kontakt       Polityka prywatności       Regulamin   

© 2012 Banki.wloclawek.pl. All rights reserved