Włocławek
Banki.pl
Patronem serwisu jest portal

Regionalne oddzialy banków

Regionalne oddzialy banków

O bankach regionalnych wiemy tyle na ile jest to nam potrzebne, na przykład mieszkaniec Włocławka wie najwięcej o swoim banku, o swoim oddziale a nie o innych oddziałach i oddziałach innych banków. Na przykład klient BGŻ Włocławek z pewnością niewiele wie o banku BGŻ w Radomiu czy Jeleniej Górze i niewiele też wie o banku PKO BP Włocławek. Dlaczego właśnie mówimy o BGŻ Włocławek i o włocławku w ogóle?

Jest to przypadek, ponieważ równie moglibyśmy mówić o Getin Banku w Siedlcach. Gdzie i w jakim banku to nie jest najważniejsze, ważne jest to, aby banki regionalne funkcjonowały jak najlepiej. Niestety tego nie da się przewidzieć i wszystko zależy od organizacji pracy oddziału oraz ludziach jacy w tych bankach pracują. Ważne jak traktują swoich klientów i od ich fachowości. Ale o tym jak pracują banki regionalne wiele zależy od banku matki, który z pewnością odciska swoje piętno na swoich oddziałach.

Polityka banku - matki nie może różnić się od polityki oddziałów regionalnych i się nie różni, obojętnie czy będzie to Bank BGŻ Włocławek, czy też Toyota Bank w Płocku. Politykę bankową zawsze tworzą główne banki, ale to nie oznacza, że małe regionalne banki nie prowadzą swojej w celu pozyskania jak największej ilości klientów. To oczywiste, że jeżeli polityka kredytowa banków matek jest taka a nie inna, to musimy być również taka we wszystkich oddziałach, ale jednocześnie banki regionalne maja narzędzia, a by przyciągnąć do swojej oferty klientów, mogą stosować łagodniejsze warunki. Polityka kredytowa banków jest bardzo ważna, bowiem to kredyty są najważniejszą gałęzią w ofercie bankowej i to za kredytami bankowymi najbardziej rozglądają się klienci. Jest w tej chwili jak jest i aby teraz dostać kredyt trzeba naprawdę mieć w rękach mocne karty i mieć możliwości do ich spłaty. Nie zawsze tak jest, ale to od banku zależy, czy starający się o kredyty dostana je czy też mogą sobie szukać innych miejsc. I o tym powinniśmy pamiętać.

Banki w innych miastach
   Kontakt       Polityka prywatności       Regulamin   

© 2012 Banki.wloclawek.pl. All rights reserved